Školske sekcije

Dramsku sekciju vodi nastavnica Ljilja Nikešić i radi sa  šest mladih glumaca. Trenutno rade na djelu Ismeta Bekrića „Dvorska luda“ koje će izvesti na priredbi povodom Dana škole.

Ekološku sekciju vodi nastavnica Jelisavka Šmit, a četrdeset i četiri učenika su podijeljeni u radne grupe.

Mali zbor vodi učiteljica Aida Kavezović. Zbor ima četrdeset članova i nastupat će na školskoj priredbi.

Veliki zbor vodi nastavnik Nihad Sitarević. Zbor ima trideset i osam članova i nastupali su na festivalu „Dječja mašta može svašta“. Uživat ćemo s njima i na školskoj priredbi.

Osim navedenih u školi se održavaju i: likovna, sportska, informatička, tehnička, novinarska, saobraćajna, recitatorska, šahovska, literarna i ritmička sekcija, klub mladih astrologa i klub njemačkoga jezika.