Демократске школе – План активности

Дана 26.03.2012., директор Млађенка Пандуревић, Данијела Мрда и Дијана Марковић –професори, направиле су план активности које ће се реализовати до 1. априла 2012.

План активности:

1. Заједнички састанак код директора са тимом који је присуствовао Цивитасовој едукацији (родитељи, професори и ученици) и договор о активностима.
  2. 29.03.2012., Дијана Марковић, координатор Савјета родитеља, Јоксимовић Невенка и Драган Гатарић упознаће савјет о пројекту и договорити наредне активности.
  3. 30.3.2012., Данијела Мрда , координатор Савјета ученика, Ана Остојић и Николина Мочевић упознаће Савјет ученика о пројекту и договорити наредне активности у које ће бити укључен и школски педагог.
  4. 31.3.2012., Данијела Мрда ће на наставничком вијећу упознати професоре са пројектом , циљевима и очекивањима, те предложити наредне активности.
  5. Директор школе, Млађенка Пандуревић – приједлог наставничком вијећу за именовање пројектног тима.