Novinarska sekcija

Novinarska sekcija je propratil asve aktivnosti u školi od početka školske godine: upis prvačića, intervju s ravnateljem i pedagoginjom škole, izlet, Dan učitelja, Dani kruha, rad Vijeća učenika – volonterozam nađih učenika, Mjesec knjige, Svi sveti. Sve aktivnosti su i fotografski zabilježene i u suradnji s informatičkom sekcijom radit će se na objedinjavanju i uređivanju tih fotografija i teksta u cilju objavljivanja školskoga lista koji izlazi krajem školske godine (za Dan škole). Jedna od ideja jest i izrada filma u kojem bi se svi navedeni sadržaji prezentirali i šira javnost upoznala s istim. Suradnja novinarske i informatičke sekcije je kontinuiran proces tijekom cijele školske godine. Planirana je i stručna pomoć obiteljske televizije Valentino. U školskom holu naše škole svi posjetitelji škole mogu pratiti zbivanja u školu i rad sekcije na portalu – zidne novine malih novinara.