MJESEC KNJIGE „ POETSKO VEČE“

MJESEC KNJIGE  – „ POETSKO VEČE“

Povodom obilježavanja MJESECA KNJIGE  učenici naše škole posjetili su Gradsku biblioteku u Konjicu i učestovali u radionici pod nazivom „ABECEDA LIJEPIH RIJEČI“, dajući akcenat na važnost čitanja i pisanja  u svakodnevnom životu pojedinca, lokalne zajednice i društva u cjelini. Talentovani učenici čitali su svoje radove.

Obilježavanju mjeseca knjige svoj doprinos dalo je i Vijeće roditelja i škole, koje je bilo inicijator organizovanja „Poetske večeri „ u našoj školi.  Zajedničko druženje učenika,roditelja i nastavnika,ljubitelja pisane riječi,  realizovano je u saranji sa Vijećem  učenika i nastavnika. Svoje radove s nama je podijelio roditelj, Esad Bajić, iz reda nastvanika naš nastavnik, Armir Hodžić, a svoje radove čitali su i učenici: Dino Letić, Safet Mutapčija,Nađa Lipovac i Nejra Kašić.