INTERKULTURALNA RAZMJENA FOČA-TUZLA

Ученици наше школе  су први пут учествовали у пројекту под називом „Интеркултурална размјена“ у организацији CIVITAS-a.

Ученици и наставници наше школе  били су домаћини дјеци и наставницима ОШ“Славиновићи“ из Тузле од  20.4.- 22.04.2012.године. Током боравка, домаћини су госте упознали са културним и историјским знаменитостима нашег града, а прије одласка су у дворишту наше школе заједнички засадили „саднице пријатељства“,а у склопу обиљежавања  Дана Планете Земље. Присутни су били и медији,наши ђаци су врло озбиљно схватили свој задатак па су и једни и други успјешно представили своје школе и цијели пројекат пред камерама.Дружење је било незаборавно,било је и суза на растанку.Са нестрпљењем се чекао други сусрет у Тузли.:)