Diplomatic Winter Bazar

Udruženje za pomoć djeci sa posebnim potrebama iz Doboja je ove godine pozvano kao učesnik na dobrotvornom bazaru Diplomatic Winter bazar u Sarajevu. U kontaktima sa uvaženim suprugama ambasadora, predstavnici udruženja će iznijeti probleme na koje nailaze djeca sa posebnim potrebama u svim sferama svog života.
Naša škola, Ugostiteljska i trgovinska škola u Doboju kao saradnik Udruženja za pomoć djeci sa posebnim potrebama je odlučila da da i svoj mali doprinos njihovim plemenitim nastojanjima.
Učenici naše škole, među kojima je i 16 učenika sa posebnim potrebama, pripremilo je male paketiće domaćih kolača za gospođe ambasadorke da bi ih tim slatkišima još više odobrovoljili i privukli na saradnju jer problem djece sa posebnim potrebama je problem svih nas.