Aktivnosti naših zubno-stomatoloških tehničara

U holu škole je organizovana akcija prikupljanja slatkiša i poklona za djecu sa posebnim potrebama, medicinskim hendikepom i djecu iz starateljske kuće.

Akcija traje od 23.novembra do 28.decembra 2012. kada će sva ta djeca doći u našu školu kako bi im naši učenici uručili poklone.

Slogan ove akcije koju su organizovali učenici je “Stavi slatkiš u ovu vreću jer će to nekom donijeti sreću.”

“Treba nam pomoć vaša da budu srećna dječica naša”

“Slatkiše jedite i svoje zubiće perite”

Paralelno sa ovom akcijom organizovana je i akcija prikupljanja knjiga za školsku biblioteku, radi obnavljanja knjižnog fonda.

Slogan akcije je “Stavi ovdje jednu knjigu, time ćeš umanjiti nečiju brigu”

Naredne godine učenici IV razreda zajedno sa dr Sonjom Vidić organizovaće dobrovoljnu akciju-Sedmica popravke zuba, za djecu sa posebnim potrebama, medicinskim hendikepom i za djecu bez roditelja.