“ZNANJE + MLADOST = BUDUĆNOST”

Učenici Gimnazije su učestvujući na Sajmu kreditiranja, koji se održava u Sarajevu pod pokroviteljstvom Udruženja građana “INFOHOUSE”, osvojili nagradu, u iznosu od 2000 KM,  za realizaciju projekta “ZNANJE + MLADOST = BUDUĆNOST”. Projekat je relaizovan u periodu od 14. do 18. maja 2012. godine.

Realizacija projekta je započela izložbom likovnih radova i fotografija, te nastupom školskog hora u JU Centru za kulturu u Bijeljini.

“Drugog dana” projekta održan je kviz u holu škole u kome su učestvovali učenici prvog i trećeg razreda. Pobjednicima kviza su uručene nagrade.

Dana 16.04.2012. godine sprovedena  je humanitarna akcija za lica sa posebnim potrebama u udruženju “NADA”

Recitovanjem poezije i čitanjem literarnih radova u Gradskoj biblioteci u Bijeljini obilježen je kraj realizacije projektnih aktivnosti.