ПОСЈЕТА ПОЛИЦИЈСКОЈ АКАДЕМИЈИ

Дана 27. 09. 2012. године ученици трећег разреда су, у пратњи  учитељица и директорице школе, посјетили Полицијску академију.

Доживљај је почео вожњом полицијским аутобусима до зграде Академије.

Ученици су искористили  прилику да разговарају са полицајцима и предавачима, да обиђу просторије Академије, као и амфитеатар.

Заузврат, ученици су се представили кратким програмом, припремљеним за дјецу из врића «Бамби», ученике из Завода за физикалну медицину и рехабилитацију ,,Др Мирослав Зотовић”,те  полицајцима. Награђени су громким аплаузом.

Ученици су присуствовали  показној вјежби и тренингу  ,,савладавање противника”, као и вјежби ,,хватање преступника”. Поред предивних утиска и  одушевљења, кући су понијели и поклоне који ће их сјећати на овај лијепо испуњен дан.

,,Дани отворених врата” су добро осмишљени и испунили  су свој циљ.

Задовољни ученици трећег разреда