Takmičenje u projektu “Ja građanin”

Osvojeno prvo mijesto na opštinskom takmičenju u projektu “Ja građanin”, na temu ,”Organizacija svečane dodijele diploma”. Takmičenje je održano u prostorijama Ugostiteljsko-ekonomske škole u Prijedoru u periodu 24.03.2012.god. Na Regionalnom takmičenju održanom takođe u Prijedoru, u prostorijama osnovne škole Desanka Maksimović, 07.04.2012.god. naši učenici su osvojili prvo mijesto i tako pokazali da osvojeno prvo mijesto sa opštinskog takmičenja nije slučajno.

U skladu sa Pravilnikom o dodijeli diploma koji nije precizno regulisao istu, obratili smo se Školskom odboru da donese odluku o organizaciji svečane dodijele diploma. Na naš prijedlog Savjet učenika se obratio Savjetu roditelja škole da preuzme finansiranje koktela u holu pozorišta, što su roditelji i prihvatili.