Sajam učeničkog preduzetništva

Učenici naše škole učestvovali su na sajmu učeničkog preduzetništva u Banjaluci u aprilu 2012. sa svojih 6 učeničkih kompanija: Dar Mar, Slatke voćkice, Naše ruke zlata vrijede, Extreme energy,Prvo drvo, Limo komerc i ostvarili zavidne rezultate:

III mjesto, kategorija najbolji biznis plan: učeničko preduzeće „Slatke voćkice“

I mjesto u kategoriji najbolja kompanija čime su osvojili  nagradno putovanje – ljetni kamp u Sutomore( učeničko preduzeće „Extreme energy“).

Učenici su sa svojim nastavnikom Đorđević Irenom otputovalisu u junu 2012. u Sutomore ,gdje su sa učesnicima iz čitave regije(Beograd,Paraćin,Novi Sad, Žepče, Zavidovići, Pale, kao i Norveške) boravili 6 dana i ponijeli nezaboravna iskustva i uspomene. Kamp se tradicionalno organizuje od strane BIP organizacije za pobjednike-učenička preduzeća iz okolnih regija .Edukativnog je i zabavnog karaktera i predstavlja oblik satisfakcije učesnicima.