Foto: Posuški osnovci i ove godine na maskenbalu

12.2.2013. godine, u organizaciji naše škole, održan je, već tradicionalni dječji maskenbal.

Na vidjelo je izišla sva kreativnost naših roditelja i djece, koji su se i ove godine izuzetno potrudili. Na pozornicu su prvo izišla,  najmlađa i ujedno najslađa, djeca, naši prvašići pa sve do osmog razreda  i predstavili se, kako to maškarama i dolikuje, uz glazbu i ples. Zabavljao nas je posuški pjevač Ivica Bago. Kao i svake godine, iz mnoštva šarolikih maski, morali smo izabrati  samo najljepše i najkreativnije.

Djeca su bila nagrađena za svoj trud i maštovitost prigodnim nagradama, a  roditeljima i nastavnicima su  pružili puno sreće i smijeha, koji su nam u ovim tmurnim danima i te kako potrebni. Svi su na kraju bili zadovoljni jer glavni cilj je postignut uz puno smijeha i zabave, a to je pokazana kreativnost.

Kako sve u životu ima svoj početak i kraj, tako je stigao i kraj našeg maskenbala, koji će, nadam se svima, ostati u lijepom sjećanju.  Spremili smo svoje maske, u ormare i škrinje, na zasluženi odmor, do slijedeće godine, kada će opet zasjati novim sjajem.