Okrugli stol o maloljetničkoj delikvenciji: Jesu li roditelji za sve krivi?

Na Radio Posušju održan je okrugli stol na temu : ‘Jesu li roditelji svemu krivi?’  Tema okruglog stola, u najširem smislu, bila je pitanje mladeži, a govorilo se o maloljetničkoj delikvenciji, mladima u prometu, vršnjačkom nasilju, odnosu državnih institucija prema pitanjima koja se izravno reflektiraju na sigurnost mladih, itd.

Voditelj okruglog stola bio je novinar Radio Posušja Ljubo Kovač, a sudionici emisije su bili: policijski komesar MUP-a ŽZH Zoran Galić, glasnogovornik Uprave policije MUP-a ŽZH Damir Čutura, ravnatelj Osnovne škole ‘Ivana Mažuranića’ u Posušju Zdravko Pirić, članica Vijeća roditelja OŠ ‘Ivana Mažuranića’ i ujedno članica ‘Udruge za osmijeh’ posuškog školarca Mladenka Lebo, te učenice 8. razreda OŠ ‘Ivana Mažuranića’ Jana Čamber i Lea Lončar, navedeno je iz MUP-a ŽZH.

Emisiju možete poslušati klikom na link http://www.radioposusje.ba/dogadjaji/3351-jesu-li-roditelji-svemu-krivi.html