OBILJEŽAVANJE DANA ŠKOLE

1. juna 2012. godine prigodnim programom obilježen je Dan škole. U jutarnjim satima održana je već tradicionalna utraka u kojoj učestvuju gotovo svi učenici naše škole.

Osim ulične utrke održan je košarkaški turnir između učenika naše škole i gostujuće ekipe JU Osnovne škole “Cazin I”.

Stručno obučena ekipa prve pomoći od velike nam je koristi u ovakvim prilikama. Ponosni smo jer je naša ekipa Prve pomoći tako  osposobljena da bi njeni članovi mogli već biti studenti medicine.

Nakon toga održana je priredba koju  su pripremili učenici svih odjeljenja redovne osnovne škole uz pomoć svojih nastavnika, a zajedno s njima u izvodjenju pripremljenih tačaka učestvovali su i učenici koji pohađaju odjeljenja sa sprecijalnim obrazovanjem. Oni su izazvali posebno oduševljenje prisutnih gostiju i nastavnika.

Na priredbi je dodjeljena Zahvalnica načelniku općine Cazin gospodinu Nerminu Ograševiću na materijalnom podršci koju rado pruža našoj ustanovi , a primio ju je sam načelnik, koji je prisustvovao našoj maloj svečanosti.