“Kulinarska sekcija”

Sekcija je osnovana 2010 god.Tada su njeni članovi bili učenici 5.razreda.Zbog velikog interesovanja učenika ove školske godine članstvo smo proširili i na učenike 6. 7. i 8. razreda.Sada sekcija broji 15 članova.Do sada smo naučili kako se aranžira sto, kako se postavljaju pribor za jela, tanjiri i čaše.Takođe smo naučili nekoliko načina savijanja salveta.Spremali smo kolače, hladna posluženja, rođendanske sendviče i neka brza i jednostavna slana jela. Uživamo u ulozi malih kuvara i pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže.Mali kulinari zagolicaju svakog ponedjeljka nepca svojih drugara i nastavnika i oduševe svojom kreativnošću u serviranju jela. Sekciju vodi Gorana Mandić,  učiteljica.