„Школа-сигурно мјесто за развој и образовање”

Naša škola je na početku školske 2011/2012 godine uključene u projekat NVO “Zdravo da ste” pod nazivom “Škola-sigurno mjesto za razvoj i obrazovanje”. U toku realizacije projekta škola je nastojala da ispuni standarde koji su predviđeni ovim projektom,imali smo tri monitoring posjete od strane predstavnika organizacije. Svaki izvještaj je bio pozitivan i napredovali smo iz faze u fazu pokazujuću nastojanje i spremnost da prihvatamo promjene koje će doprinijeti tome da naša škola zaista bude SIGURNO MJESTO ZA RAZVOJ I OBRAZOVANJE. Dana 2.11.2012.godine posjetili su nas predstavnici organizacije,uručivši nam sertifikat da NAŠA ŠKOLA KONTINUIRANO RADI NA STVARANJU SIGURNOG I PODSTICAJNOG OKRUŽENJA ZA RAZVOJ I OBRAZOVANJE DJECE.Učenici naše škole su za goste pripremili prigodan kulturno-zabavni program kako bi nam svima druženje ostalo u još ljepšem sjećanju.