МАТУРСКО ВЕЧЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ 2011/12. Ш.Г.

Матурско вече је организовано под руководством школе, са разредним старјешинама и ученицима представницима својих одјељења. Матуранти су одабрали свадбени салон „Родео“ као простор за прославу своје матурске вечери и бенд Музичке академије који је био задужен за добру атмосферу.

Матурант су се окупили у својим учионицама, свечано обучени како би чули последње школско звоно. Уз звуке трубача кренули су у шетњу градом како би их могли видјети родитељи, пријатељи и суграђани. Када су ученици стигли у Родео поздравила их је директорица школе Млађенка Пандуревић, која је том приликом прогласила ученике генерације, Милену  Мацан за ученика генерације трећег степена и Бранка Пурића за ученика генерације четвртог степена, затим начелник општине Гојко Драшковић је поздравио матутанте, а разредне старјешине и ученици представили своја одјељења. После вечере журка је настављена до касних вечерњих сати.