АКЦИЈА САКУПЉАЊА СТАРОГ ПАПИРА

Aкција сакупљања старог папира у нашој школи није изостала ни ове школске године  (17. 10. 2012. год.). Сакупљање старог папира, односно, његова прерада која затим слиједи, спречава загађивање животне средине, уништавање шума и стабала, чува воде и штеди енергију која нам је потребна у свакодневном животу. Оваквим акцијама наши ученици показују да се заиста брину о својој околини.

Највише папира у разредној настави сакупили су ученици III1 (335kg), а у предметној настави, ученици VI1 (495 kg). Укупно је сакупљено 4245 kg старог папира. Ова два одјељења ће бити награђена, а новац од прикупљеног папира биће искориштен за набавку наставних средстава.

Чувајте и даље своју околину и не бацајте папир јер нас оваква акција очекује и у другом полугодишту.